YÜKSEL PAZARI,Osmanlı Saray Mutfağının Eşsiz Lezzetlerini Sizinle Buluşturuyoruz
 
Bolu Yüksel Pazarı
 
 
Bolu Yüksel Pazarı

Bolu Yüksel Pazarı, başta tatlı çeşitleri olmak üzere, baklava, çikolata, Türk kahvesi gibi Türk mutfağının geleneksel tatlarını üretimini yapmaktadır.

Ürünlerimiz, en hijyenik ortamlarda, en iyi malzemeler kullanılarak usta ellerin işlemesiyle ortaya çıkan bu lezzeti siz değerli tüketicilerimize sunuyoruz. 

Kurulduğu tarihten itibaren başta İstanbul tüketicisi olmak üzere Marmara ve Trakya Bölgeleri'ne tatlı üretimi ve toptan dağıtımını gerçekleştiren Bolu Yüksel Pazarı sektöründe, Türkiye'de faaliyet gösteren büyük firmalar arasında yer almayı başarmıştır. 

Bolu Yüksel Pazarı'nı diğer üreticilerden ayıran özelliklerden biride, geniş ürün yelpazesi ve yüksek üretim kapasitesi olup baklava çeşitleri, yaş pasta, kuru pasta, tulumba tatlısı, burma kadayıf ve ekmek kadayıfı gibi tatları bir araya getirerek kalite ve tecrübemizle üretmiş olduğumuz bütün unlu mamüllerde iddaalı olduğumuzu kanıtlıyoruz. 

Başta tatlılar olmak üzere Türk mutfağının geleneksel tatlılarının önemli temsilcilerinden birisi konumundaki Bolu Yüksel Pazarı, toplu yemek üretim firmalarına, süper marketlere, pastanelere, restoran ve otellere toptan satış ve dağıtım konularında hizmet vermektedir.

Misyonumuz;
Gelenekten gelen lezzetleri koruyup geleceğin ürünlerini yaratmak ve bunları geniş kitlelere doğruluk, dürüstlük, hijyen ve hizmet kalitesiyle ulaştırmak. 

Vizyonumuz;
Müşterilerinin beğeni ve güvenini sağlayarak Pazar payını arttırmak
 

YÜKSEL PAZARI,Osmanlı Saray Mutfağının Eşsiz Lezzetlerini Sizinle Buluşturuyoruz
  
YÜKSEL PAZARI,Osmanlı Saray Mutfağının Eşsiz Lezzetlerini Sizinle Buluşturuyoruz
 
   
 
Bugün : 29 Dün : 74
Toplam : 68440 Online : 6
YÜKSEL PAZARI © Tüm Hakları Saklıdır
Sitedeki tüm görsel ve yazılar Yüksel Pazarı’na aittir. Hiç bir amaçla izin almadan kullanılamaz.
Web Tasarım : ayhan-v@hotmail.com

   
  sosyal medya